Tarptautinė studentų diena KarTU su InfoSA

2015-11-22

Džiaugiasi sėkme

Tarptautinės studentų dienos proga Kauno technologijos universiteto (KTU) vadovai užleido savo darbo kabinetus dvidešimt septyniems studentams, tarp kurių buvo ir keturi studentai iš Informatikos fakulteto studentų atstovybės (InfoSa). Tokią progą galėjo pasinaudoti bet kuris studentas, tam teireikėjo užpildyt prašymo formą ir atsiųsti motyvacinį laišką, pagal, kurį ir buvo renkamas geriausias kandidatas. InfoSA nariai, kuriems pasisekė ir gavo šansą pasišildyti direktoriaus kėdėje liko besąlygiškai patenkinti ir grįžo pasisėmę gyvenimiškos, bei profesinės patirties ir yra labai dėkingi KTU Stundetų atstovybei už suteiktą progą.

 

Turėjo aiškų prioritetą

 Rinkodaros ir komunikacijos direktoriaus pareigas lapkričio 17 d. išbandė Informatikos studijų programos antrakursis Julius Balašaitis, kuris būdavmas vadovu, per pietų pertrauką, išsprendė įsisenėjusią naujo InfoSA logotipo problemą ir nuo šiol atstovybė turi naują veidą.
„Pildydamas registracijos formą ir rašydamas motyvacinį laišką nurodžiau vienintelį prioritetą – praleisti dieną KTU Rinkodaros ir komunikacijos direktoriaus pareigose. Neseniai tapau InfoSA ryšių su visuomene koordinatoriumi, tad buvo labai įdomu įgyti kuo daugiau patirties šioje srityje, pamatyti, kaip į studentų mintis, nuomonę ir pasiūlymus reaguos tikrieji Universiteto vadovai, kaip yra planuojamas laikas, sudaroma darbotvarkė. “, – sakė J. Balašaitis. Mūsų RSV koordintorius džiaugėsi galėjęs pateikti keletą pasiūlymų, pasidalinti savo mintimis ir gauti grįžtamąjį ryšį.

Tokioje darbo vietoje norėtų dirbti ateityje

 Justas Česnauskas, dabartinis mūsų žmogiškųjų išteklių koordinatorius taip pat gavo progą išbandyti save jam artimoje srityje. 

“ Diena buvo tokia kaip ją ir įsivaizdavau. Norėjau pažiūrėti kaip veikia žmogiškųjų išteklių departamentas didelėje įmonėje ir man tai pavyko, pasisėmiau daug naujų žinių. Man patinka bendrauti su žmonėmis, didinti jų motyvaciją dirbti ir gerinti organizacijos mikroklimatą, todėl įsivaizduoju save tokioje darbo vietoje” . Taip pat Justas minėjo, kad rekomenduotų šia proga pasinaudoti kitais metais, nes tai nuostabi galimybė pamatyti kaip driba KTU vadovybė, kartu spręsti klausimus ir iškylančias problemas, bei pateikti savo idėjų, kurios gali būti įgyvendintos.

Labiausiai sužavėjo darbas su kolegomis

KTU vadovybėje turėjome dar du mūsų atstovybės studentus: Beatričė Zalbaitė - KTU Informatikos fakulteto laikinoji dekanė ir Antanas Šiaulys - Akademinių reikalų plėtros prorektorius. 

Abiems studentams labiausiai patiko rytinė dalis, kurioje kiekvienas jų dalyvavo susitikimuose su kitais darbuotojais ir diskutavo įvariais klausimais. “Nesitikėjau, kad reikės nagrinėti daug įstatymų projektų, tačiau tai sužavėjo ir labai patiko diskusijos su kitais darbuotojais dėl esamų švietimo problemų.  Reikėjo išnagrinėti ir argumentuotai išrinkti geriausią rotacijos modelį iš trijų pateiktų.” pasakojo A. Šiaulys. 

Atgal

© 1999-2014, InfoSA.
Kauno technologijos universiteto
Informatikos fakulteto studentų atstovybė
Studentų g. 69-121, Kaunas
Tel. 8 37 300 965 , info@infosa.lt