Atvira paskaita apie kompiuterio-vartotojo sąsajas

2014-02-14

Vasario 20 d. 10.30 val. E. mokymosi technologijų centre (Studentų g. 48a, Kaunas), 337 auditorijoje prof. Christian Reimann iš Dortmundo taikomųjų mokslų ir menų universiteto skaitys paskaitą „Panaudojamumo inžinerija – tamsioji pusė ir sugrįžimas“.

Paskaitos pristatymas:

„Įmonės „Apple“ pavyzdys atskleidė, kad kompiuterinių sistemų, kurias smagu ir paprasta naudoti, sukūrimas ir pateikimas rinkai, yra vienas iš konkurencinio pranašumo veiksnių.

Paskaitos metu bus atskleista, kokie įrankiai ir metodai naudojami vartotojų sąsajų sukūrimui programų inžinerijos procese, bus apibrėžti šios srities konceptai. Šalia teorinių pavyzdžių bus pateikti praktiniai, kurie pristatys tinkamai ir netinkamai taikomus inžinerijos naudojimo metodus. Paskaitos pabaigoje lektorius atskleis naujausias vartotojų sąsajų kūrimo tendencijas, potencialas ir iššūkius, su kuriais tenka susidurti dirbant šioje srityje.“

Trumpai apie lektorių:

Prof. Dr. Christian Reimann dėsto Dortmundo taikomųjų mokslų ir menų universitete dalykus, susijusius su žiniasklaidos informatika ir kompiuterio-vartotojo sąsajomis, savanoriškai konsultuoja startuolių įmones, įsikūrusias „Innovationslabor Dortmund“, taip pat dirba kaip laisvai samdomas konsultantas.

 

KTU IF inf.

Atgal

© 1999-2014, InfoSA.
Kauno technologijos universiteto
Informatikos fakulteto studentų atstovybė
Studentų g. 69-121, Kaunas
Tel. 8 37 300 965 , info@infosa.lt