InfoSA - kas tai?

Informatikos fakulteto atstovybė „InfoSA“ gyvuoja nuo 1994 metų. Ją įkūrė aktyvūs ir kupini idėjų studentai informatikai, kurie negailėdami savo laiko ir jėgų, rengdavo tradiciniais tapusius renginius „InfoKrikshtas“ bei „InfoShow“.

Bėgant laikui „InfoSA“ augo, plėtėsi, stiprėjo tiek savo narių skaičiumi tiek ir idėjų gausa. Šiuo metu atstovybėje dirba pačių šauniausių fakulteto žmogeliukų komanda, visas savo jėgas atiduodanti tam, kad užtikrintų akademinę ir socialinę studentų gerovę.

Mokslo metams dar neprasidėjus „InfoSA“ daug dėmesio skiria tik įstojusiems į fakultetą pirmo kurso studentams. Dar prieš mokslo metų pradžią yra organizuojama „Pirmakursių stovyklą“, kurios metu būsimi studentai susipažįsta su kurso draugais. Pirmakursiai kviečiami į „Pirmakursių manualą ir  ekskursiją „Pažink Kauną“. Šių renginių metu naujieji studentai yra supažindinami su universitetu, laukiančiais renginiais ir Kauno miestu. Apsipratusiems, leidžiame iš „nulių“ tapti tikrais „fuksais“ organizuodami „InfoKrikshtą“, šventę skirta visiems informatikos fakulteto studentams, o ypač pirmakursiams.

Studentų poreikį įvairioms pramogoms tenkiname organizuodami „InfoShow“ festivalį. Iš pelenų prikeltas renginys kiekvienais metais vis auga ir didėja. Į didžiausią Lietuvoje „LAN party“ susirenka žmonės, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be kompiuterio, „Anime Nights“ sutraukia neabejingus unikaliam kinui ar Tolimųjų Rytų kultūrai, programavimo konferencijos leidžia pagilinti savo žinias. Nelieka nuskriausti ir tie, kas tiesiog nori gerai praleisti laiką – „Barų vakaras“ sujungia populiariausius Kauno barus ir suvienyja alternatyvios muzikos gerbėjus legendiniam vakarėliui, kurio akcentas tampa aplink Laisvės aikštę kursuojantis „InfoTroleibusas“.

Vien linksmybėmis studentijos bei visuomenės poreikių nepatenkinsi, todėl „InfoSA“ vykdo ir rimtus, atsakomybės bei kompetencijos reikalaujančius projektus. Pagrindinis mūsų projektų tikslas – informacinės visuomenės plėtra. Stengiamės sudominti moksleivius, padėti jiems patiems gilinti savo žinias kompiuterių srityje. Dirbame ir su neįgaliaisiais, kuriems kompiuteris kartais būna vienintelis pagalbininkas savarankiškai žengiant į visuomenę. Aktyviai dalyvaujame socialinėse akcijose. Bendradarbiaujame su kitų universitetų studentų atstovybėmis. 

O svarbiausia, mes dirbame studentų labui: sprendžiame jų akademinius reikalus bei problemas - tiesiogiai dalyvaujame studijų gerinimo procese, reguliariai organizuojame „Apvaliuosius stalus“. Esame tarpininkai tarp studentų ir dėstytojų – iškilus rimtoms problemoms, ieškome sprendimų, tenkinančių abi puses. Tad jei turi rūpesčių ir nežinai, kaip juos išspręsti kreipkis į mus, ir mes tau padėsime, atsakysime į visus rūpimus klausimus. Juk dėl jūsų mes ir esame:).

„InfoSA“ yra atvira organizacija, visados laukiame naujų žmonių, kurie nestokoja idėjų ir inciatyvos. Jei sugebi dirbti kitų labui ir turi noro prisijungti prie mūsų kolektyvo, nedvejok. Galbūt čia atrasi save!

Mus rasite internete adresu www.InfoSA.lt arba tiesiog uzėję į svečius – Studentų g. 69 – 121. Esate visada laukiami.

© 1999-2014, InfoSA.
Kauno technologijos universiteto
Informatikos fakulteto studentų atstovybė
Studentų g. 69-121, Kaunas
Tel. 8 37 300 965 , info@infosa.lt